• Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego "Miś"

•

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole został ogłoszony Konkurs Plastyczny "Miś" dla uczniów klas I-III.

Na konkurs wpłynęło ponad 30 pięknych prac, nad którymi opiekę sprawowały panie: Beata Odrzywołek, Wiesława Smuda i Agata Żymła.

Nagrodzeni uczniowie:

PRZEMYSŁAW IWANIAK 3A

JULIA KUCHARCZUK 3B

KACPER STOLORZ 3A

GRATULUJEMY wszystkim uczniom. Nagrody będą do odebrania w styczniu - po feriach.

• I miejsce Mai Popielas w Wojewódzkim konkursie wokalnym online upamiętniającym 100 lecie Powstań Śląskich „Niech zabrzmi w nas – Powstania czas”.

• Mamy to!!! Maja POPIELAS pod czujnym okiem nauczycielki muzyki Katarzyny ADAMEK zajęła I miejsce w kategorii soliści (klasa 4-6) w utworze „Już zachodzi czerwone słoneczko” w Wojewódzkim konkursie wokalnym online upamiętniającym 100 lecie Powstań Śląskich „Niech zabrzmi w nas – Powstania czas”. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Prezydent miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz oraz Dyrektor Filharmonii Śląskiej Adam Wesołowski. Po wysłuchaniu wszystkich nadesłanych nagrań o wynikach zadecydowało jury w składzie: Joanna Bliwert-Hoderny - założycielka i prezes stowarzyszenia Ognisk Edukacyjno Artystycznych„ Amadeusz”, Monika Żekońska- muzyk, akompaniator, nauczyciel w klasie fortepianu w Ognisku muzycznym, artystka chóru Filharmonii Śląskiej, Grzegorz Płonka : muzyk, wokalista, dziennikarz, społecznik, aranżer, pisarz, publicysta, popularyzator śląskiej kultury, Jacek Kuderski -polski muzyk, kompozytor, wokalista i instrumentalista. Basista i wokalista zespołu Myslovitz. Organizatorzy przesłali serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu online za trud i zaangażowanie w konkursie oraz nauczycielom, instruktorom śpiewu, rodzicom za wsparcie i rozwijanie muzycznych pasji młodzieży. Laureaci zostali zaproszeni w styczniu do Urzędu Miasta Mysłowice na oficjalne rozdanie nagród. Ich nagrań będzie można posłuchać w Radio Katowice w audycji prowadzonej przez jednego z członków jury Pana Grzegorza Płonkę.