• Dyrektor Mariola Czypionka
      • Dyrektor Mariola Czypionka
        nauczyciel informatyki i edukacji wczesnoszkolnej
      • Wicedyrektor Marzena Gąsiorek
      • Wicedyrektor Marzena Gąsiorek
        nauczyciel matematyki i informatyki, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog)
      •  Katarzyna  Adamek
      • Katarzyna Adamek
        nauczyciel muzyki, plastyki, techniki, wychowania kominikacyjnego i arteterapii
      •  Barbara  Anforowicz – Niklik
      • Barbara Anforowicz – Niklik
        nauczyciel informatyki i bibliotekarz
      •  Agnieszka  Balicka
      • Agnieszka Balicka
        nauczyciel geografii, przyrody i informatyki
      • społeczny wicedyrektor Patrycja Hankus
      • społeczny wicedyrektor Patrycja Hankus
        nauczyciel języka angielskiego
      •  Barbara  Borek-Witkowska
      • Barbara Borek-Witkowska
        nauczyciel języka polskiego i bibliotekarz
      •  Edyta  Burakowska
      • Edyta Burakowska
        nauczyciel języka niemieckiego i współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog)
      •  Barbara  Burkiewicz-Wojdat
      • Barbara Burkiewicz-Wojdat
        nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów (pedagogika specjalna w zakresie resocjalizacji), nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta integracji sensorycznej
      •  Jolanta  Drozd
      • Jolanta Drozd
        pedagog, nauczyciel świetlicy i edukacji wczesnoszkolnej
      •  Łukasz  Helwing
      • Łukasz Helwing
        nauczyciel wychowania fizycznego
      •  Wiesława  Smuda
      • Wiesława Smuda
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      •  Ewa  Głos
      • Ewa Głos
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      •  Marzena    Grzegorczyk-Natkaniec
      • Marzena Grzegorczyk-Natkaniec
        nauczyciel języka polskiego i edukacji regionalnej
      •  Dagmara  Kawulok
      • Dagmara Kawulok
        nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog, surdopedagog, tyflopedogog, pedagogika specjalna w zakresie resocjalizacji, terapia opiekuńczo-wychowawcza, terapia i diagnoza pedagogiczna), terapeuta integracji sensorycznej
      •  Gabriela  Kazibut
      • Gabriela Kazibut
        nauczyciel chemii i matematyki
      •  Aleksandra  Kita
      • Aleksandra Kita
        nauczyciel przyrody, informatyki i edukacji informatycznej
      •  Zenon  Korosteński
      • Zenon Korosteński
        pastor Adwentystów Dnia Siódmego
      •  Danuta Koźlik
      • Danuta Koźlik
        nauczyciel języka angielskiego
      •  Bożena  Kurzeja
      • Bożena Kurzeja
        nauczyciel biologii w klasie dwujęzycznej
      •  Mariusz  Martyniak
      • Mariusz Martyniak
        nauczyciel wychowania fizycznego
      •  Beata   Odrzywołek
      • Beata Odrzywołek
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, doradztwa zawodowego i wychowania fizycznego
      •  Agnieszka Oleksiak
      • Agnieszka Oleksiak
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      •  Aneta  Palica
      • Aneta Palica
        logopeda, surdopedagog i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      •  Joanna   Papuga-Kopacz
      • Joanna Papuga-Kopacz
        nauczyciel matematyki
      •  Magdalena  Pastuszka
      • Magdalena Pastuszka
        nauczyciel języka polskiego
      •  Robert  Proksa
      • Robert Proksa
        nauczyciel wychowania fizycznego
      •  Izabela Radwańska
      • Izabela Radwańska
        nauczyciel historii, wos-u, etyki, wdż-tu i techniki, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog)
      •  Katarzyna Szulik
      • Katarzyna Szulik
        siostra zakonna katechetka
      •  Elżbieta  Taborek
      • Elżbieta Taborek
        nauczyciel historii, wos-u, wdż-tu, plastyki i muzyki
      •  Michał  Wala
      • Michał Wala
        ksiądz katecheta
      •  Klaudia  Warczek
      • Klaudia Warczek
        nauczyciel języka angielskiego i współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog)
      •  Izabela Wesołek
      • Izabela Wesołek
        nauczyciel geografii i wos-u w klasie dwujęzycznej
      •  Ewa  Wojtaś
      • Ewa Wojtaś
        nauczyciel języka polskiego
      •  Bożena  Wołoszyn
      • Bożena Wołoszyn
        nauczciel fizyki, geografii, biologii, przyrody i wdż-tu
      •  Karolina  Żołna
      • Karolina Żołna
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
      •  Agata  Żymła
      • Agata Żymła
        nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i współorganizujący kształcenie uczniów (oligofrenopedagog)
      •  Barbara Anforowicz-Niklik
      • Barbara Anforowicz-Niklik
        nauczyciel informatyki i bibliotekarz