• Dyktando z nagrodami na Dzień Nauczyciela

• Szanowni Państwo,

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!

Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)

Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
            dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
            dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)

Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas (im szybciej, tym lepiej).

Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się w serwisie Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Dyktanda konkursowe udostępnione zostanie do rozwiązywania o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

• Świetlica szkolna

• Po wakacyjnej przerwie wróciliśmy do szkoły i na świetlicę. W pierwszych dniach dzieci zostały zapoznane z zasadami COVID-19. Ustaliły wspólnie kodeks obowiązujący na świetlicy. Aby się bliżej poznać uczestniczyły w zabawach adaptacyjnych i integracyjnych. Oprócz codziennych zabaw uczniowie uczestniczyli w zajęciach świetlicowych realizując kręgi tematyczne: „Witaj szkoło”, „Bezpieczna droga do szkoły”, „Poznajmy nasze hobby”, „Pierwsze oznaki jesieni”. Ponadto świętowały „Dzień kropki”, „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania” oraz ,,Dzień Chłopaka”.

• Dzień Chłopaka w 4 B

• Mile spędzone ŚWIĘTO CHŁOPCA 👬 . W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
            niech Wam w życiu dobrze będzie.Niech Was dobry los obdarzy wszystkim, o czym ❤️ marzy. Życzą dziewczęta z 4 b 🎉🎊